O společnosti

Společnost ProDoor Prague nabízí široký sortiment profesionálních interiérových a vchodových dveří (dýhované i foliované). Při výrobě našich modelových produktů využíváme špičkových zařízení a strojů, které zabezpečují jejich vysokou kvalitu. Všechny nabízené výrobky jsou z ekologických a nezávadných materiálů od předních zahraničních dodavatelů.

Spolupracujeme s uznávanými architekty a reflektujeme současné moderní trendy. Tato spolupráce nám umožňuje rozšiřovat naši současnou nabídku o další modelové řady interiérových a vchodových dveří. V budoucnu nabídneme klientům rovněž konzultace v oblasti designu a zaměříme se na návrhy a realizace bytových interiérů.

Našimi zákazníky jsou jak individuální klienti tak i velké stavební společnosti. Během desetileté existence společnosti se nám daří uspokojovat i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Výrobky společnosti ProDoor Prague jsou exportovány nejen v rámci celé České republiky, ale i do zemí EU - Rakousko, Německo, Slovenská republika, Polsko.

Společnost ProDoor Prague garantuje i Vám:

  • Uspokojení Vašich požadavků
  • Perfektní kvalitu zpracování interiérových i vchodových dveří a zárubní
  • Vysokou kvalitu poskytovaných služeb (rychlé realizace zakázek, garance stanovených termínů dodání)

English